بنر تبلیغات

آچار بکس برقی 1050 وات DCAمدل APB30

تومان

۰

تومان
پیش‌پرداخت

آچار بکس برقی 1050 وات DCAمدل APB30

حتما تا به کنون به پیچی برخورد کرده اید که باز کردن آن به دلیل علت هایی همچون زنگ زدگی یا خوردگی سخت بوده است و جدای از آن ایجاد فشار به اندازه ای که بتوان آن پیچ را باز کرد نیز خود نیروی بدنی زیادی لازم دارد .

اکنون پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و علم به مرحله ای رسیده ایم که می توانیم با تولید ابزار آلات نیاز های صنعتی خود را حل کنیم.

آچار بکس وسیله ای است که از آن برای باز و بسته کردن مهره وپیچ هایی که دسترسی به آنها سخت است استفاده می شود و تفاوت اصلی آن با آچار بکس برقی این است که با استفاده از این ابزار شما دیگر نیازی به چرخش دست و اتلاف انرژی بدنی نیستید و آچار بکس برقی با نیروی چرخشی ای  که دارد به آسانی کار را برای شما انجام می دهد.

آچار بکس فوق یعنی آچار بکس برقی 1050 وات DCAمدل APB30  یکی از مشهور و بهترین  پیچ باز کن های موجود در بازار است که تا به کنون با مشخصه هایی که دارد توانسته از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرد.

از این مشخصه های بارز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سرعت گردش:

سرعت گردش این دستگاه فوق العاده برابر با 1400 دور در دقیقه است که کاری که کاربر از آن انتظار دارد را به سرعت هرچه تمام تر انجام می دهد.

  • توان :

توان مصرفی این دستگاه برابر با 1050 وات می باشد که بسیار بهینه می باشد.

  • وزن:

اگر تا به کنون این ابزار را دست گرفته باشید فهمیده اید که این ابزار از وزن بسیار پایینی برخوردار می باشد و شما به راحتی هرچه تمام تر می توانید این کالا را حمل کنید.وزن این آچار بکس برابر 10کیلو گرم است.

نرخ میزان ضربه این دستگاه یکی از نکاتی است که پس از فهمیدنش نمی توانید ساده از آن گذر کنید .

میزان ضربه این ابزار معادل 1600 ضربه در دقیقست.

این دستگاه تنها قادر است پیچ هایی از نوعM16  و M10 میلی متری را ببندد.

از قابلیت هایی که شرکت DCA  شرکت خوشنام تولید کننده ابزار آلات صنعتی در این کالا قرار داده  می توان به کلید شاسی الاکلنگی روی دسته این ابزار اشاره کرد. کاربرد این کلید جهت بالا بردن وتنظیم دستی میزان چرخش به جهت های سری این آچار است.

مثل همیشه هنگام شنیدن نام DCA مطمئن می شویم که این کالا هم مانند دیگر تولیدات DCA از بهترین متریال یا و مواد اولیه ساخته شده است که از مهم ترین آن می توان به گیربکس  تمام فلز آن اشاره کرد که از بهترین انواع فلز می باشد .

این کالا دارای گشتاور چرخش 400 تا 900 نیوتونی می باشد که از لحاظ کاربرد  این ابزار را بسیار محبوب تر و پر استفاده تر می کند

پس اگر صنعتگر هستید یا پیچ و مهره ای هست که هنوز قادر به باز کردن آن نشده اید این محصول می تواند با توجه به توانایی هایش گزینه عالی برای شما باشد.

مشخصات فنی این محصول درج نشده است.