بنر تبلیغات

تراز لیزری 360 درجهcombo (قرمز) کنزاکس مدلKLL-2360

تومان

۰

تومان
پیش‌پرداخت

تراز لیزری 360 درجهcombo (قرمز) کنزاکس مدلKLL-2360

تراز های لیزری یکی از پر استفاده ترین ابزار ها در زمینه عمران, معماری و ساختمان سازی است.

کاربرد اصلی این دستگاه اندازه گیری , تراز کردن وجهت شیب می باشد.

تراز های لیزری به دو دسته دستی و خودکار تقسیم می شوند که تفاوت و برتری نوع خودکار بر دستی این است که تراز های لیزری خودکار پس از قرار گرفتن بر روی زمین اقدام به تراز کردن خود می کنند و دیگر نیازی به اینکه کاربر به صورت دستی آن را به دیگر وجوه تراز کند نیست. این دستگاه نیز از نوع تراز های لیزری خودکار می باشد.

و اما منظور از 360 درجه بودن چیست؟؟ منظور از 360 درجه بودن این است که دستگاه خطوط خود را درتمام سطوح و به صورت تمام ابعادی و جهتی انعکاس می دهد .

و رنگ نور لیزر این دستگاه قرمز می باشد.

این محصول یعنی تراز لیزری 360 درجهcombo (قرمز) کنزاکس مدلKLL-2360یکی از پرفروش ترین کالاهای برند کنزاکس تا به الان بوده است . برند کنزاکس یک کمپانی تایوانی که تا به کنون با تکیه بر افزایش تنوع و کیفیت محصولات و تولید محصولات به کمک نیرو های متخصص خود و همچنین نوآوری , نیاز بازار را شناسایی و با تولید کالا آن را رفع کند .

از ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • دقت:

این دستگاه برای حفظ و افزایش دقت خود از سیستم پاندولی هوشمند بهره می برد. و به صورت اتوماتیک و خودکار وضعیت غیر تراز را نشان می دهد.

  • برد لیزر:

برد لیزر این دستگاه تا طول 15 متر را پاسخگویی می کند و در صورت گزاشتن نشانگر مخصوص این برد می تواند تا 40 متر نیز افزایش بیایبد.

  • روکش دستگاه:

روکش این دستگاه مهم این دستگاه می باشد که از دلایل اهمیت آن می توان به جنس آن اشاره کرد  که بسیار با کیفیت و مقاوم در عین حال نرم  برای استفاده است.و ساخته شده با طرح آرگونامیک است.

شما با استفاده از پایه آهنربایی دستگاه می توانید این دستگاه را با تکیه بر تکیه گاه های فلزی نصب کنید و بهره بیشتر و متناسب با کارتان ببرید.

حد اکثر زمان استفاده از این دستگاه 8 ساعت می باشد و علت این امر درجه حفاظت IP55 است.

این محصول بهترین انتخاب برای سقف های کاذب و پنل هایذب و پنل های 3d  می باشد .

یکی دیگر از عواملی که این دستگاه را به یک دستگاه حرفه ای تبدیل می کند وزنش است. وزن این ابزار برابر با 650 گرم است که شما هنگام حمل یا قرار دادن در مکانی هیچ احساس خستگی نمی کنید

پس اگر معمار, صنعتگر یا فردی هستید که علاقه به اندازه گیری و تراز دارید این محصول گزینه بسیار مناسبی برای شماست.

مشخصات فنی این محصول درج نشده است.